Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
She Makes My Heart FlutterRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Chaser Game WRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0