Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0