Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0