Titles you rated
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5- The Student and Mister HenriRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0