Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0