Movies
Ratings
542
MasterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0