Movies
Ratings
1137
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 1.0