Series
Ratings
50
DoctorsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5