Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
HavocRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0