Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
StyleRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0