Movies
Ratings
34
TangledRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0