Titles you rated
- 優しい時間Rated ★ 4.0
BartenderRated ★ 4.0- The Quiz ShowRated ★ 4.5
- The LAST HOPERated ★ 4.0
- 마이 걸Rated ★ 4.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
- 魔王Rated ★ 4.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0