Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5