Movies
Ratings
25
The Truman ShowRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0