Titles you rated
- Hinako NoteRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Girlish NumberRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- The Friends in MacauRated ★ 3.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.5- Symphogear GXRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5- NORN9 노른+노넷Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Taboo TattooRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5