Movies
Ratings
112
Fists of LegendRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0