Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0