Titles you rated
GhostRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0- School 2Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.5