Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0