Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0