Series
Ratings
50
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0