Titles you rated
The HelpRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0