Movies
Ratings
254
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
StorksRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5