Movies
Ratings
303
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0