Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0