Movies
Ratings
26
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
BraveRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0