Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
CastleRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5