Series
Ratings
113- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0