Titles you rated
Smile, MomRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
A Daughter Just Like YouRated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0