Series
Ratings
10
City HunterRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5