Titles you rated
- The LetterRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0