Series
Ratings
23
PastaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Last ResortRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0