Series
Ratings
70
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0