Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
LockeRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0