Series
Ratings
24
UnnaturalRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5