Movies
Ratings
24
2012Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
OnceRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 1.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0- AgreementRated ★ 1.0