Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0