Movies
Ratings
128
CapernaumRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Secrets & LiesRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0