Series
Ratings
12
One PieceRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0