Movies
Ratings
25
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 3.0