Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 2.5
You've Got MailRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 2.5
PiperRated ★ 3.5