Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0