Movies
Ratings
155
Basic InstinctRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 1.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5
Bad Boys IIRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0