Movies
Ratings
131
The Blind SideRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0