Movies
Ratings
105
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
Kung Fu JungleRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5- Running WildRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
DerailedRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5