Movies
Ratings
1404
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 1.5
The DescentRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5