Series
Ratings
71
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 1.5
Queen InsooRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 1.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0