Movies
Ratings
825
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
A Man of ActionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
Lost Bullet 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5