Series
Ratings
177
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0