Movies
Ratings
136
Begin AgainRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Boy Meets BoyRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5